AKP KADIN KOLLARI BURÇİN İLE DEVAM DEDİ

 

AK Parti Termal Kadın Kolları 3.Olağan Kongresi Termal Otel’de kalabalık bir katılımla gerçekleştirildi. Kongreye tek liste ile giren Kadın Kolları, Başkan olarak önceki başkan Burçin Güçlü ile devam etme kararı aldı.

Kongreye AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, İl Başkanı Mazhar Aydın, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Uygun, İl Kadın Kolları Başkanı Meliha Akyol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan, İlçe Başkanı Süleyman Çelebi, Termal İlçe Başkanı Kerem Eser, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan, Çınarcık İlçe Yönetimi, İl Gençlik Kolları yönetimi, Mahalle ve Köy yönetimleri, sivil toplum örgütleri üyeleri, delegeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Kongrede Kadın Kolları Başkanı Burçin Güçlü, İlçe Başkanı Kerem Eser, İl Kadın Kolları Başkanı Meliha Akyol, Belediye Başkanı İsmail Atik ve Milletvekili Temel Coşkun konuşma yaptı.

Kadınlar Kolu Başkanı : Burçin Güçlü
1)Banu Günay 2)Ayla Yavuz 3)Hamide Günay 4)Özge Mert 5)Eda Aksoy 6)Şengül Yaşınkılıç 7)Yasemin Atik 8)Kadriye Bakan 9)Seher An 10)Cemile Akan 11)Ayşe Şahin 12)Ayşe Kulaber 13)Hüsniye Bayraktar 14)Neslihan Tosun
Haber ve Fotoğraf: Ahmet ÇOLAKOĞLUHaber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

Termal Videolar