KEREM ESER İLE YOLA DEVAM

 

AK Parti Termal İlçesi 4. Olağan Kongresi`nde Termal İlçe Başkanlığı`na Kerem Eser seçildi.


Termal Büyük Otel Konferans Salonu`nda gerçekleştirilen kongreye Kerem Eser tek liste ile katıldı. Divan başkanlığını Bahadır Aladağ`ın yaptığı kongrenin açılış konuşmasını yapan Termal İlçe Başkanı Kerem Eser, Genel Merkez tarafından yapılan atama ile göreve geldiklerini hatırlattı. Eser, göreve geldikten sonra 2 seçim geçirdiklerini belirterek, "İlk olarak referandum seçimini yaşadık. Burada yüzde 59 oranında oy ile Yalova genelinde birinci olduk. Arkasından da genel seçim yaşadık. 2007`deki yüzde 44 oy oranını 2011`de yüzde 52 yaparak yüzde 7 oranında oyumuzu arttırdık. Üye sayımızı da 700`e ulaştırdık" dedi.


Daha sonra ise Termal Belediye Başkanı İsmail Atik bir konuşma yaptı. Başkan Atik, geçmiş dönemde görev alan ilçe teşkilatı üyelerine teşekkür etti. Atik, yeni görev alanlara da başarılar dileyerek, "Birlikte ilçemize en iyi hizmetin sağlanması için elbirliği ile çalışacağız" diye konuştu.


AK Parti İl Başkanı Mazhar Aydın ise kongrelerle güçlenerek yollarına devam edeceklerini dile getirerek şöyle konuştu:


"Yeni yönetimin 2014 seçimlerinde Termal`deki başarıları daha da yukarıya taşıyacağına inanıyorum. Seçimlerde üstün başarı göstermek tek önemli kıstas değil. Önemli olan Başbakanımızı hakkıyla temsil etmektir. AK Parti`nin başarı çıtasını daha da yukarılara taşımak için var gücümüzle çalışacağız"


Kongrede daha sonra tek liste ile seçime katılan Kerem Eser başkanlığa seçildi. Eser`in yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı:


Abdullah Bayraktar, Ahmet Sevengil, Burak Aksoy, Erhan Baş, Hüseyin Akalın, Cemile Akan, İsmail Kulaber, Muzaffer Şahin, Özkan Acar, Bahri Demirok, Recep Bahar, Selim Akar, Vedat Alpay.


Öte yandan kongreye Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan, Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan ve Esenköy Belediye Başkanı Özen Kaptan`ın yanı sıra ilçe başkanları da katıldı.


Haber Yorumları

Yorum Yaz

termali

kerem başkan termal seninle gurur duyuyor  


Diğer Haberler

Termal Videolar